Imprezy firmowe i eventy

05

Zapraszamy do organizacji imprez firmowych oraz eventów z Retro Catering & Event. Każde wydarzenie potraktujemy indywidualnie, bo każdy klient na to zasługuje. Starannie poznając życzenie klienta dopasowujemy najlepsze rozwiązania spełniające konkretne wymagania, jak również służymy podpowiedziami i doświadczeniem przy organizacji tego typu imprez.

Zaproponujemy miejsce ,przykładowy scenariusz, menu oraz inne atrakcje potrzebne do tego, aby Wasz event był wyjątkowy i niepowtarzalny, a przede wszystkim by spełnił wasze oczekiwania. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, a ograniczenia pozostawiamy innym.

Po złożeniu zamówienia na bieżąco informujemy o statusie realizacji zamówienia, stale współpracując w celu spełnienia waszych wymagań i oczekiwań w celu stworzenia zadowalającego produktu. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji proponujemy alternatywne rozwiązania, oczywiście według uzgodnień z państwem. Proponujemy rozbudowane menu z bogatym wyborem dań zimnych i gorących. Oferujemy także menu przygotowane specjalnie na Państwa życzenie. Możemy skomponować pełną gamę dań głównych, przystawek i przekąsek zarówno z kuchni polskiej, jak różnych kuchni świata. Eventy organizujemy bez ograniczeń miejsca i czasu; w siedzibach naszych klientów i poza nimi, na terenie województwa Lubuskiego. Serdecznie zachęcamy do złożenia zapytania, odpowiemy na każde zapytanie!

Informacje

Restauracja Retro

(68) 387 04 30
603 762 681  
biuro@restauracja-retro.pl
ul. Piłsudskiego 7
Nowa Sól 67-100